Steun onze boekhandel na de brand

10
March

De grote brand in Arnhem op 6 maart woedde pal naast onze boekhandel. We zijn, na dagen vol spanning, heel dankbaar dat ons pand intact is. Wel is er schade, door water, bluswerkzaamheden, roet en rook. We weten de exacte omvang nog niet: het pand is nog niet vrijgegeven. Onze winkel mag pas open als er meer bekend is over de stabiliteit van het naastgelegen pand.

Net als velen, leven we mee met onze buren die hun woning of bedrijf verloren. De saamhorigheid in Arnhem, en de steun voor de getroffenen is hartverwarmend. De stad komt letterlijk samen.

We doen ons uiterste best zo snel mogelijk weer open te zijn, en iedereen die van mooie boeken houdt daarin te voorzien. Zeker nu landelijk de Boekenweek loopt, een jaarlijks hoogtepunt. Dat willen we ondanks alles niet overslaan: de Boekenweek begint bij ons zodra we weer open mogen! Jullie zijn de eersten die horen wanneer dat is. Hijman is sinds 1895, nu 130 jaar, gevestigd in het hart van Arnhem en heeft veel stormen doorstaan. We zijn trots op onze mooie winkel.

Om de gevolgen van de brand op te vangen, vragen we om jullie hulp. Je kunt ons steunen door onze eigen Hijman-boekenbon te kopen. Deze bon kun je in onze winkel besteden zodra we weer open zijn. Onze Hijman boekenbon bestel je hier!

Wil je steunen door te doneren? Stuur dan een mail naar info@hijmanongerijmd.nl

Heel veel dank voor al jullie steun en medeleven!

De boekverkopers van Hijman Ongerijmd

Monique, Frank, Astrid, Valentijn, Stan, Pauline, Wenda, Jard, Judith en Judith, Marleen, Odette en Marie-Louise.




Terug naar overzicht