De prullenmand heeft veel plezier aan mij
Thomas Heerma van Voss
Nederlands | 14-08-2025 |
9789493399280
Hardback
€ 24,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 14/08/2025
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
Thomas Heerma van Voss interviewde schrijvers die in 1977 een zelfportret tekenden voor De Revisor – en schreef daarmee onbedoeld een halve eeuw heerlijke literatuurgeschiedenis.
Met o.a. Judith Herzberg, Jan Siebelink en Mensje van Keulen. Hoe zagen de hemelbestormers zichzelf en hoe kijken ze bijna vijftig jaar later terug?
We bundelen de krachten met het Literatuurmuseum en De Revisor: er komt een Revisor-nummer met een reeks portretten van schrijvers van nu.
Thomas Heerma van Voss (1990) brak dit jaar definitief door met zijn roman Het archief, die op de shortlist van de Boon Literatuurprijs en de longlist van de Libris Literatuur Prijs belandde. Hij was zeven jaar redacteur van De Revisor.
Details
EAN : | 9789493399280 |
Uitgever : | Das Mag Uitgeverij B.V. |
Publicatie datum : | 14-08-2025 |
Uitvoering : | Hardback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |