Perfectly wrong
Sarah Rivens
Nederlands | 14-02-2024 | 576 pagina's
9789464103663
Paperback / softback
€ 22,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Korte beschrijving/Annotatie
Nieuw deel in de verslavende dark romance-reeks
Tekst achterflap
Benjamin Jenkins is Isabella - Bella - Grace nooit vergeten. Ze was zijn eerste liefde, de enige die de echte Ben achter zijn façade van charme en humor kon zien. Maar de wereld van misdaad en verraad was veel te gevaarlijk voor haar. Dus verdween Ben van de ene op de andere dag, zonder enige verklaring. Sindsdien achtervolgt de herinnering aan Bella hem dagelijks.
Ook Bella is Ben niet vergeten. De jonge vrouw besluit anoniem contact met hem op te nemen, maar beseft niet dat ze zich zo blootstelt aan een gigantisch gevaar binnen het Scott-netwerk.
Biografie
Al sinds haar jeugd heeft Sarah Rivens, een jonge Frans-Algerijnse schrijfster, een passie voor schrijven. In 2019 plaatste ze eigen werk op het online platform Wattpad. Dat was meteen een gigantisch succes, met meer dan 16 miljoen(!) lezers. In 2022 verschenen haar eerste boeken bij BMR, de Dark Romance imprint van Hachette. Tegenwoordig verdeelt Sarah haar tijd tussen haar favoriete serie Modern Family, schrijven en studeren. Dit alles overgoten met een flinke scheut cafeïne.
Details
EAN : | 9789464103663 |
Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
Vertaler : | Henriëtte Gorthuis |
Publicatie datum : | 14-02-2024 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 210 mm |
Breedte : | 135 mm |
Dikte : | 45 mm |
Gewicht : | 595 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 576 |
Reeks : | Captive |
Keywords : | dark romance;erotische romantiek;from enemies to lovers;gevaarlijke liefde;geweld;haat liefde;new adult;serie;tiktok;wattpad |