De meeste medewerkers willen wel

Annemiek Burema


Nederlands | 27-11-2024 | 96 pagina's

9789461266453

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 21,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Tekst achterflap

Veel leidinggevenden hebben een negatief beeld van de veranderbereidheid van hun medewerkers. Dat is onterecht, demotiverend en niet productief. De meeste medewerkers willen juist graag dat er iets verandert. Ze hebben alleen geen behoefte aan de zoveelste schijnverandering.

Dit boek beschrijft hoe het veranderen van het beeld van je medewerkers leidt tot een andere aanpak. Je doet niet langer wat hoort, maar je werkt samen aan wat nodig is. Dat scheelt niet alleen veel tijd, geld en negatieve energie, het zorgt vooral voor veel meer resultaat.

De vraag is niet of je medewerkers wel willen veranderen. De vraag is of jij dat wil?

Annemiek Burema helpt al meer dan twintig jaar organisaties om succesvol te veranderen. Dat doet zij door samen met medewerkers, managers en bestuurders beoogde veranderingen terug te brengen tot de kern: wat willen wij nu eigenlijk echt veranderen en waarom? Om hen vervolgens te helpen om dat resultaat te behalen. Zij rekent daarbij af met de schone schijn die het goed doet op managementniveau, maar in de praktijk nergens toe leidt.

Details

EAN :9789461266453
Auteur: 
Uitgever :Haystack, Uitgeverij
Publicatie datum :  27-11-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :218 mm
Breedte :155 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :288 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :96
Keywords :  change;coachen;coaching;human;leiderschap;leidinggeven;management;motivatie;personeel;resources;trainen;veranderen;werknemersmedewerkers