Eindeloos vertier
David Foster Wallace
Nederlands | 23-02-2026 | 1176 pagina's
9789083572703
Paperback / softback
50,00
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
Eindeloos vertier, het kolossale, tragikomische meesterwerk van David Foster Wallace, speelt zich af in een kliniek voor drugsverslaafden en op een tennisacademie, gelegen in een fictief Amerika waar bedrijven de dienst uitmaken en de smetvrezende zanger Johnny Gentle president is. Via de Incandenza’s, de meest innemend verknipte familie van de moderne literatuurgeschiedenis, en dan met name wonderkind Hal, volgen we een maatschappij die in de ban is van een film die zó vermakelijk is dat iedereen die hem kijkt al het andere in zijn leven vergeet en uiteindelijk wegglijdt in een catatonische gelukzaligheid. Bij verschijnen lapte Eindeloos vertier alle romanconventies aan zijn laars zonder ook maar een moment zijn eigen entertainmentwaarde te verliezen. Ook dertig jaar na verschijnen stelt Eindeloos vertier, fonkelend vertaald door Robbert-Jan Henkes, essentiële vragen over wat entertainment is en waarom het ons leven zo domineert; over hoe ons verlangen naar vermaak onze behoefte aan contact met anderen beïnvloedt; en over wat de verdoving die we kiezen zegt over wie we zijn.
Details
| EAN : | 9789083572703 |
| Uitgever : | Koppernik |
| Vertaler : | Robbert-Jan Henkes |
| Publicatie datum : | 23-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 166 mm |
| Dikte : | 61 mm |
| Gewicht : | 1687 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 1176 |
Lees samen met ons Eindeloos Vertier
Na het overweldigende succes van onze langlopende Ulysses-leesclub (we lazen in twaalf sessies de nieuwe vertaling van Erik Bindervoet en Robbert-Jan Henkes uit 2020) is afgelopen 5 maart onze nieuwe langlopende leesclub geintroduceerd. Wederom door vertaler Robbert-Jan Henkes. In vijf sessies gaan we samen Eindeloos vertier, de vertaling van Infinite Jest van David Foster Wallace lezen. De eerste bijeenkomst is op 22 april. Het is gratis en vrijblijvend, je kunt ook één sessie meedoen.