en ik zit vol met vragen

Frank Klaver


Nederlands | 21-11-2025 | 44 pagina's

9789082041651

Hardback


  Bekijk inkijkexemplaar

19,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

Concrete reflecties over Franks dierbaren, zijn angsten, zijn plezier en zijn dagelijkse tobberijen. Dat alles met humor genoteerd.

Tekst achterflap

In 'en ik zit vol met vragen' laat Frank Klaver zijn talent voor dichten zien. De onderwerpen komen rechtstreeks uit zijn belevingswereld: gewone mensen, herkenbare situaties en scherpe observaties. Frank schrijft zoals hij spreekt – direct, ritmisch en met rijm als vaste stijl. Frank is niet zijn handicap; hij heeft talenten die hij op unieke wijze inzet.

Slogan/Promotie

In 'en ik zit vol met vragen' kijkt Frank Klaver met scherpe blik en humor naar het gewone leven. Vanuit zijn leven met een fysieke beperking stelt Frank Klaver poëtische vragen die iedereen raken. In deze tweede bundel dicht hij over familie, wachten, verlangen en plezier, concrete reflecties vol herkenning en ritme. Zijn stijl is helder, rijmend en direct. Geen zware woorden, maar gedichten die raken door hun eenvoud en menselijkheid. Een bundel voor wie zich herkent in kleine vragen, grote emoties en de kunst van het relativeren. Zie voor meer informatie: www.frankklavergedichten.nl

Biografie

In 1960 ben ik in de Noordoostpolder geboren. In het jaar 1948 kreeg mijn vader een boerderij van de Domeinen, hij was een van de pioniers. Dus ik ben een boerenzoon. Ik kom uit een gezin van 10 kinderen, 3 broers en 6 zussen, een heel koppel. Ik ben spastisch geboren en heb alleen de eerste zes jaren thuis gewoond. In de loop van de tijd heb ik gewoond in verschillende instellingen. Mijn moeder maakte vroeger de gedichten voor Sinterklaas voor mij. Ze zei een keer tegen mij: ‘Als ik er niet meer ben, dan kun je het later misschien zelf’. Zie hier het resultaat. Ik ben 4 jaar na de derde bundel weer begonnen met dichten. Het is fijn om dat samen met Miriam, mijn schrijfcoach, te doen. We hebben veel plezier en het geeft me een doel in mijn leven.

Inhoudsopgave

Inhoudsopgave Dankwoord Voorwoord Dierbaren Pa 13 Ma 15 Mijn broer Peter 16 Marja, mijn zus 18 Saskia 21 Buddy Bruce 22 Leven met een handicap Wachten 27 De jaren tellen 29 Het kan ook anders 31 Fysiotherapie met Hans 33 Nieuwe woning 35 Over mijzelf Frustratie 39 Geld 41 Onzekerheid 43

Details

EAN :9789082041651
Auteur: 
Uitgever :KlaverAcademie
Publicatie datum :  21-11-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :218 mm
Breedte :216 mm
Dikte :11 mm
Gewicht :341 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :44
Reeks :  Gedichten Frank Klaver
Keywords :  dagelijks leven;humor en herkenning;observaties en emoties;poëzie;ritmisch en rijmend