Je zou het hier schitterend kunnen maken

Maggie Smith


Nederlands | 30-04-2025 | 400 pagina's

9789048875092

Paperback / softback


€ 25,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

Een prachtige memoir voor iedereen die een scheiding heeft meegemaakt

Tekst achterflap

In haar memoir Je zou het hier schitterend kunnen maken verkent dichter Maggie Smith het uiteenvallen van haar huwelijk en haar hernieuwde toewijding aan zichzelf. Smith verweeft momentopnames uit haar dagelijks leven met mijmeringen over geheimen, woede en vergeving, en komt tot de kern van het vertellen zelf.

Dit boek werpt een onbevreesde blik op het leven en op de verhalen die we al levend schrijven. Op de felle en voortdurende liefde van een moeder voor haar kinderen en de eigenliefde van een vrouw. Met een dichtersaandacht voor taal onthult ze hoe we, in de nasleep van verlies, onze kracht kunnen ontdekken en iets nieuws kunnen maken. Iets schitterends.

Biografie

Maggie Smith (1977) is een Amerikaanse dichter, schrijver, redacteur en docent. Haar gedicht 'Good Bones' ging viral in 2016 en haar memoir Je zou het hier schitterend kunnen maken was een New York Times-bestseller. Haar poëzie werd veelvuldig bekroond, o.a. met twee Academy of American Poets Prizes, en verscheen o.a. in The New Yorker en The Paris Review.

Details

EAN :9789048875092
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Vertaler : Elisabeth van Borselen
Publicatie datum :  30-04-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :136 mm
Dikte :31 mm
Gewicht :418 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :400
Keywords :  beroemd;dichter;gedichten;good bones;huwelijksproblemen;kinderen;liefde;maggie smith;man kon niet omgaan met;matt haig;ongelijkheid;poëzie;scheiden;scheiding;schrijven;succes;susan smit;uit elkaar gaan;verlies;viral;werk;zelfliefde