Aan wie, deze offers

Daniël Vis


Nederlands | 03-06-2025 | 64 pagina's

9789048872176

Paperback / softback


€ 19,99

 Voorraad in de winkel

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

Aan wie, deze offers is een bundel over angsten en verlangens, over goden en gesteenten, over twijfelend willen en de wankele verhouding tussen offeren en opgeofferd worden.

Tekst achterflap

Een bundel intieme gedichten waarin de lezer meegenomen wordt in de zoekende pogingen van de dichter zich te verhouden tot een mogelijk vaderschap, sterfelijkheid, de liefde en zijn gebreken. Neergezet in vloeiende, klankrijke regels die soms spreken als gebeden, soms als pijnlijke biecht. Hoewel diep persoonlijk van aard, strekken deze gedichten hun armen uit naar alle mensen. Naar onze vreugde en kwetsbaarheden.

Biografie

Daniël Vis (1988) is dichter en schrijver. Van zijn hand verschenen eerder de poëziebundels Crowdsurfen op laag water, Insect redux (genomineerd voor de J.C. Bloem-poëzieprijs) en Het weefsel. In 2022 verscheen zijn eerste roman: Een woelend lichaam. Voor zijn poëtische oeuvre ontving hij in 2021 de Frans Vogel Poëzieprijs.

Details

EAN :9789048872176
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  03-06-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :240 mm
Breedte :160 mm
Dikte :13 mm
Gewicht :131 gr
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :64