Geluk zit in de kleine dingen

Hannah Jane Parkinson


Nederlands | 17-10-2024 | 240 pagina's

9789044366075

Hardback


€ 19,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

Rode lippenstift. Schoon beddengoed. Een dampende kop thee. Wachten op de regen. Het instellen van je out of office. Zoenen.

Tekst achterflap

The Guardian-columnist Hannah Jane Parkinson is meester in het genieten van de kleine dingen in het leven. Ze is verzot op haar fluffy kamerjas, komt tot rust door alleen naar de bioscoop te gaan, is dol op de eigenaardigheden van fonts ('je zult Comic Sans nooit op een rouwkaart tegenkomen') en geniet ervan om zonder schuldgevoel een boek weg te leggen dat ze niet leuk vindt.

Geluk zit in de kleine dingen leest als een doos chocolaatjes: elk hoofdstuk trakteert je op een onverwachts alledaags jubelmomentje.

Biografie

Hannah Jane Parkinson is journalist en columnist. Ze schrijft over cultuur, politiek, voetbal en mentale gezondheid. Haar werk verschijnt onder andere in The Guardian en The Observer. Geluk zit in de kleine dingen is een bundeling van Parkinsons gelijknamige columns in The Guardian.

Details

EAN :9789044366075
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Vertaler : Anne Jongeling - Maaike Harkink
Publicatie datum :  17-10-2024
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :204 mm
Breedte :134 mm
Dikte :25 mm
Gewicht :324 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :240
Keywords :  badjas;cadeauboek;column;geluk;genieten;guardian;happinez;inspiratie;joy;joy of small things;kleine dingen;lippenstif;non-fictie;parkinson