Moeder, dochter, minnares

Heleen van Royen


Nederlands | 04-11-2021 | 240 pagina's

9789044361858

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 12,50

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

Bejubelde jubileumbundel, nu als midprice!

Tekst achterflap

Moeder, dochter, minnares: een ode aan leven, liefde en lust - en bovenal kers op de taart van twintig jaar schrijverschap van Heleen van Royen. Deze jubileumbundel bevat zowel columns, als persoonlijke lange verhalen, over bijvoorbeeld de dag dat ze haar beide ouders begroef. Ze schrijft onomwonden over de eerste keer dat ze xtc nam met haar vriend Bart en over haar bijzondere ontmoeting met George Michael via diens vriend Fadi Fawaz, na zijn een-na-laatste concert. En natuurlijk geeft ze een inkijkje in haar recente grootmoederschap. Samen geven de stukken een mooi beeld van de afgelopen twintig jaar en van alle vrouwen die Heleen is.

Biografie

Heleen van Royen, geboren in 1965, schreef de bestsellers De gelukkige huisvrouw, Godin van de jacht, De ontsnapping, De mannentester, De hartsvriendin en Sexdagboek, waarvan een deel succesvol werd verfilmd en bewerkt voor theater. In totaal verkocht ze tot nu toe 2 miljoen boeken en in 2017 maakte ze de ontroerende documentaire 'Het doet zo zeer' over de dementie van haar moeder. Voor het Letterkundig Museum maakte ze in 2014 de tentoonstelling Selfmade met meer dan 200 fotografische zelfportretten en in 2020 verscheen de columnbundel Moeder, dochter, minnares ter ere van haar twintig jaar schrijverschap. Heleen van Royen woont samen met Bart Meeldijk.

Details

EAN :9789044361858
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  04-11-2021
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :211 mm
Breedte :136 mm
Dikte :18 mm
Gewicht :255 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :240
Keywords :  20 jaar;autobiografisch;bundel;columns;de gelukkige huisvrouw;dochter;familie;heleen van royen;jubileum;jubileumbundel;leven;liefde;lust;minnares;moeder dochter minnares;moederschap;ode;oma;schrijfster;seks;sex;sexdagboek;van royen;waargebeurd