De wensdagen

Patricia Wessels


Nederlands | 06-02-2018 | 448 pagina's

9789024582181

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Korte beschrijving/Annotatie

De wensdagen van Patricia F. Wessels is het autobiografische verhaal van haar hippiejeugd. Dit prachtige familieportret is een aanrader voor liefhebbers van Judith Koelemeijer en Geert Mak.

Tekst achterflap

Patricia Wessels groeide op in de volkse Jordaan, in het Amsterdam van de jaren 70. In die tijd zijn haar ouders hippies. Het leven van Patricia en haar broertje Lukas zit vol avontuur, maar ook vol onzekerheden en onveiligheid. Na de scheiding van haar ouders blijkt Patricia’s moeder zeer creatief in het leven in armoede. Haar vader komt elke twee jaar een paar maanden ‘thuis’ en speelt zijn rol als vader en held dan met verve. De illusie van een gezin wordt met zorg in stand gehouden.
Wanneer er weer rust en regelmaat komt als haar moeder een nieuwe liefde vindt, vraagt Patricia zich echter af waar haar loyaliteit ligt.

Biografie

Patricia F. Wessels (1966) is journalist, moeder van twee dochters en geboren en getogen in de Amsterdamse Jordaan. De wensdagen is haar debuut. Het is het autobiografische verhaal van haar hippiejeugd. Tegenwoordig woont Wessels in Schoorl.

Details

EAN :9789024582181
Auteur: 
Uitgever :Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
Publicatie datum :  06-02-2018
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :140 mm
Dikte :36 mm
Gewicht :558 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :448