Wildcamera

Martin Reints


Nederlands | 26-05-2017 | 64 pagina's

9789023454694

Paperback / softback


€ 19,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar

   Retourtermijn binnen 14 dagen

   Gratis bezorging vanaf € 45,00




Tekst achterflap

Wildcamera is de zesde bundel van Martin Reints. Gedichten over een rit met de metro, een Japanse waaierverzamelaar, ganzen boven een moeras, de Prinsengracht, twee regisseurs op bezoek bij een dramaturg, Lucebert als visser en een wildcamera die dronken steenmarters filmt. Gedichten waarin de hele wereld een rol speelt en waarin je zonder het te merken wordt meegesleept naar de meest onverwachte uithoeken.
Behalve gedichten staan er in Wildcamera korte prozastukken over beeldende kunst, Martin Luther King en Wallace Stevens, en een essay over wat er in je hoofd gebeurt als je gaat ijsberen. Reints op zijn best: gewone woorden, onbeduidende gebeurtenissen en mijmeringen, maar van een grote betovering.

je neemt alleen maar flarden waar
en het zijn mistflarden
maar dat is genoeg

Biografie

Martin Reints (1950) is dichter en essayist. Zijn bundel Lichaam en ziel (1992) werd bekroond met de Herman Gorter-prijs en voor de essaybundel Nacht- en dagwerk (1998) kreeg hij de J. Greshoff-prijs. Tussen de gebeurtenissen (2000) werd genomineerd voor de VSB Poëzieprijs, evenals Ballade van de winstwaarschuwing (2005). In 2010 verscheen Lopende zaken, zijn laatste bundel met gedichten en beschouwingen is Wildcamera.

Details

EAN :9789023454694
Auteur: 
Uitgever :Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
Publicatie datum :  26-05-2017
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :239 mm
Breedte :170 mm
Dikte :10 mm
Gewicht :205 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :64