De verdronkene
John Banville
Nederlands | 18-03-2025 | 352 pagina's
9789021498720
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 24,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
Jaren vijftig, landelijk Ierland. Een man treft een mysterieuze, lege auto aan in een veld. Hij weet dat hij er niet verstandig aan doet dichterbij te komen, maar is niet in staat zich te beheersen, en al snel raakt hij betrokken bij een verontrustende zaak van een vermiste vrouw, wier echtgenoot beweert dat ze zich in zee heeft geworpen.
Vanuit Dublin komt inspecteur Strafford de zaak onderzoeken. Hij wendt zich al snel tot zijn oude bondgenoot: de lastige maar briljante patholoog-anatoom Quirke, een man met wie hij een steeds ingewikkelder relatie onderhoudt.
De verdronkene is een spannende detective en een diepgaande bespiegeling over de geheimen die we met ons meedragen.
Biografie
John Banville werd in 1945 geboren in Wexford, Ierland. Hij schreef onder meer Het boek der getuigenis, De zee, waarvoor hij in 2005 de Man Booker Prize ontving, en in 2023 zijn meesterlijke roman Singulariteiten. Daarnaast verschenen onder andere zijn veelgeprezen spannende romans over rechercheur Strafford en patholoog-anatoom Quirke: Sneeuw, April in Spanje en De garage, vertaald door Arie Storm.
Details
EAN : | 9789021498720 |
Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
Vertaler : | Arie Storm |
Publicatie datum : | 18-03-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 215 mm |
Breedte : | 135 mm |
Dikte : | 27 mm |
Gewicht : | 376 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 352 |