Bestemming Parijs
Mirjam Mieserius
Nederlands | 08-11-2023 | 400 pagina's
9789021046754
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
€ 23,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Korte beschrijving/Annotatie
Een nieuwe serie van de auteur van De citroen op de taart! Drie jonge vrouwen gaan op zoek naar wie ze echt zijn in Parijs, de stad van de liefde.
Tekst achterflap
In Bestemming Parijs van Mirjam Mieserius vertrekt de 31-jarige boekenwurm Chloe naar Parijs om in de voetsporen te treden van haar geliefde Hemingway. Haar reis neemt echter een onverwachte wending als ze de Franse schrijver en bouquiniste Guillaume ontmoet. Voor Chloe gaat een nieuwe wereld open, maar dan staat haar verloofde Peter ineens voor haar neus met een verrassing en komt ze voor een moeilijke keuze te staan… Gelukkig krijgt Chloe onvoorwaardelijke steun van haar nieuwverworven vriendinnen: de zachtaardige Sofia, die worstelt met haar verleden en dat koste wat kost verborgen probeert te houden; en de bloedmooie Lizzy, die naar Parijs is gekomen om een wereldberoemde muze te worden en daarbij geen grenzen schuwt, zelfs die van zichzelf niet. Met Parijs als decor beginnen de vrouwen aan hun zoektocht naar liefde, vriendschap en durven zijn wie je werkelijk bent.
Biografie
Mirjam Mieserius is auteur, blogger en parttime Parisienne. Ze won in 2021 de Zin in Feelgood-schrijfwedstrijd met haar verhaal De citroen op de taart. Ze is groot fan van Parijs en brengt deze stad op wonderlijke manier tot leven in haar debuutroman Bestemming Parijs!, die zomer 2022 verschijnt.
Details
EAN : | 9789021046754 |
Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
Publicatie datum : | 08-11-2023 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Hoogte : | 217 mm |
Breedte : | 143 mm |
Dikte : | 36 mm |
Gewicht : | 492 gr |
Status : | Bestelbaar |
Aantal pagina's : | 400 |
Reeks : | Bestemming Parijs |