Atmosphere
Taylor Jenkins Reid
Engels | 09-04-2026 | 352 pagina's
9781804941430
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Details
| EAN : | 9781804941430 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 254 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |