Nova Scotia House
Charlie Porter
Engels | 19-03-2026 | 240 pagina's
9781802067446
Paperback / softback
15,50
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Details
| EAN : | 9781802067446 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 129 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 182 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |