13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
The new novel from the winner of the 2021 Nobel Prize in Literature - 'a maestro' (Guardian). A captivating story of the intertwined lives of three young people coming-of-age in postcolonial East Africa
Details
| EAN : | 9781526680143 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 184 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |