The Boy from the Sea
Garrett Carr
Engels | 29-01-2026 | 336 pagina's
9781035044573
Paperback / softback
13,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
Incredibly moving, witty and warm, The Boy from the Sea is a story of a family and a town, and what difference the arrival of one child can make. For fans of Kate Atkinson, Elizabeth Strout, Claire Keegan and Jon McGregor.
Details
| EAN : | 9781035044573 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 29-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 238 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |