The News from Dublin
Colm Toibin
Engels | 26-03-2026 | 272 pagina's
9781035030743
Paperback / softback
20,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
A profound and devastating collection of short stories by Colm Toibin, author of Long Island and Brooklyn
Details
| EAN : | 9781035030743 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 343 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |