Sisters in Yellow
Mieko Kawakami
Engels | 19-03-2026 | 448 pagina's
9781035024148
Paperback / softback
20,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
International Booker shortlisted literary sensation Mieko Kawakami serves us a thrilling, stylish noir of buried secrets and shocking acts.
Details
| EAN : | 9781035024148 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Vertaler : | Laurel Taylor - Hitomi Yoshio |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 125 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 462 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |