Almost Life
Kiran Millwood Hargrave
Engels | 12-03-2026 | 448 pagina's
9781035007509
Paperback / softback
20,99
Retourtermijn binnen 14 dagen
Gratis bezorging vanaf € 45,00
Tekst achterflap
For readers of David Nicholls, Ann Patchett, and Colm Toibin, Almost Life is a love story that begins when Erica and Laure meet on the steps of the Sacre-Cœur in 1978. Theirs is a story that will last a lifetime - even if their lives take them in very different directions.
Details
| EAN : | 9781035007509 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 235 mm |
| Breedte : | 154 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 548 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |
Don't judge a book by it's cover
Het omslag laat ons geloven dat het een echte feelgood roman is, maar daarmee doe je dit gelaagde, prachtige boek te kort. Het is een mooi, soms wrang maar bovenal een echt liefdesverhaal over Laure en Erica die elkaar op verschillende plekken en in verschillende tijden ontmoeten, beleven en liefhebben.